صفحه اصلي > اطلاع‌رسانی و تماس > اخبار 
اخبار > نشست مشترک مدیر مرکز رشد علم و فناوری کنگان و واحد پشتیبانی سایت2 منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزار شد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مشترک مدیر مرکز رشد علم و فناوری کنگان و واحد پشتیبانی سایت2 منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خلیج فارس، یکشنبه مورخه 31 تیرماه نشست بررسی همکاری های مشترک بین مرکز رشد علم و فناوری کنگان و واحد پشتیبانی سایت2 منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در محل سایت2 برگزار گردید.

در این نشست ابتدا عمار جعفری سرپرست مرکز رشد علم و فناوری کنگان ضمن معرفی مرکز و پتانسیل ها و ظرفیت های واحدهای فناور تحت پوشش، درخصوص لزوم و اهمیت برگزاری جلسات هم اندیشی و نشست های مشترک و همچنین انتظارات مرکز از صنایع پیرامونی توضیحاتی ارائه نموند.

در ادامه موسی حاجیانی مدیر واحد فناور آرشیت سازه که در حوزه طراحی و معماری شهری و همچنین مهندسی ارزش فعالیت می کند در خصوص سوابق اجرایی شرکت مربوطه توضیحاتی بیان کردند.

در پایان این نشست پوریا فولادی مدیر واحد پشتیبانی سایت2 منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس  ضمن اعلام حمایت و آمادگی جهت همکاری با واحدهای فناور، درخصوص فرایندها، شاخص ها و شرایط اختصاص پروژه ها به پیمانکاران و شرکت های خصوصی توضیحاتی بیان کرد. همچنین وی درخصوص لزوم و اهمیت اخذ مجوزها و استانداردها از مبادی ذیربط، توسط واحدهای فناور مطالبی ارائه نموند.

در این جلسه مقرر گردید مسائل و حوزهای واحد پشتیبانی سایت2 که مرتبط با واحدهای فناور بوده به مرکز علم و فناوری کنگان جهت هم اندیشی و تقویت همکاری و تعامل طرفین و واحدهای فناور اعلام گردد.


٠٧:٣١ - دوشنبه ١ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٥٦    /    تعداد نمایش : ٤٩٠جستجو
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 19398 | بازدید امروز : 142 | کل بازدید : 171260 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0.15 
همه حقوق متعلق به پارك علم و فناوري خليج فارس است.
Copyright © Persian Gulf Science and Technology Park. All rights reserved.